Kassam Tugaylarının Sesine

Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla

(Ey kâfirler!) Eğer siz fetih istiyorsanız, işte size fetih geldi! (Yenelim derken yenildiniz.) Ve eğer (inkardan) vazgeçerseniz bu sizin için daha iyidir. Yine (Peygamber'e düşmanlığa) dönerseniz, biz de (ona) yardıma döneriz. Topluluğunuz çok bile olsa, sizden hiçbir şeyi savamaz. Çünkü Allah müminlerle beraberdir.

(Enfal Suresi, 19. Ayet)

Kullarına karşı son derece kâfi olan Rabbimize Hamd olsun. O öyle bir Rab ki tuzak kuranların tuzaklarını bozdu düşmanları bozguna uğrattı.

Aleykümselam! cihat meydanından bizlere selam gönderen asker,

Selam olsun sizlere, selam olsun kassam tugaylarının sesine!

Ey asker cihadınız çetin ama sizde bulunan iman silahının alemde yoktur eşi.

Ey asker düşmanınız namustan yoksun, işgalci ve çok sinsi. Allah yardımcınız olsun.

Müslümanlar olarak bizler bu sessizlikte vicdanımızın çığlığı içerisinde uykularımızdan olmaktayız. Cihat varken oturmak bir yandan şehit olanları duyup nasipsizliğimize üzülmek diğer yandan rahatımız kalmadı ben bu yazıyı rahatı bozulmamış olanlar adına değil, aksi olanların var olduğunu duyurmak için geldim.

Ey şanlı asker, sizler ki müslümanların derdini tek başınıza üstlendiniz, bize haklarınızı helal ediniz, zira ilk kıblemiz kutsalımız size emanet.

Yorgun bedenleriniz kırık gönülleriniz var biliyoruz, bizler dünyanın özgür insanları olarak zulme baş kaldırmayı başaramadık. Yıllardır ülkenizde bir virüs gibi büyüyen vatanınızı dört bir yandan kuşatan işgalcilere karşı çetin bir çile içerisindesiniz.

Biz Müslüman kızlar olarak Rabbimizden hep bir niyazımız vardı. Kudüs'ün fethi için evlatlar yetiştirmek! İçimde bir burukluk vardır ki; benim evladım Allah'ın izniyle Fethedilmiş Kudüs topraklarına ancak ziyaret için gelecek. Bizler İslam’ın torunları olarak Ömerleri çok sevdik, Erenleri de... Biz Ubeydeleri de çok sevdik!

Ey şanslı asker ey Kassam Tugaylarının sesi, biz sizlerden sonuna kadar razıyız dualarımız her an sizinle, gazanız mübarek kılıcınız keskin olsun. Rabbim Şanlı bir fethi bizlere nasip etsin!

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum