İmam Hatip Okullarımızın ve İmam Hatip Okulu Mensuplarının yanındayız

İmam Hatip Okullarımızın ve İmam Hatip Okulu Mensuplarının yanındayız

Muhabbet Platformu İmam Hatip Okulları ile kamuoyu duyurusu yayınladı

Kamuoyuna Duyurulur

Ülkemizin ilim, irfan, ahlak ve manevi değerlerine onlarca yıldan beri çok büyük hizmetlerde bulunan İmam Hatip Okulları aziz ve necip milletimizin gözbebeği kurumlardır. Her türlü baskı, dezenformasyon ve menfi algı oluşturma gayretlerine rağmen, bu okullarımızın milletimize ve gençlerimize yaptığı hizmetler, yetiştirdiği çok değerli insanlar ve kattığı değerler ile her türlü takdir ve tebriği hak ediyor.

Son günlerde müstehcen duruş ve kıyafetleriyle milletimizin milli ve manevi değerlerini rencide eden bir sanatçının, bu güzide okullarımızın mensupları hakkında kullandığı çirkin ve küstah ifadeler hepimizi son derece üzmüş, öfkelendirmiş ve yaralamıştır.

Milletimize çok büyük hizmetlerde bulunan böyle önemli kurumlarımıza yapılan bu saldırı ve hakaretler, asla ifade özgürlüğü kapsamında değerlendirilemez. İlgili kurum ve kuruluşların bu konuda sorumluluklarının gereğini yerine getirecekleri konusunda şüphemiz yoktur.

Muhabbet Platformu olarak, bu çirkin sözleri kınıyor, mümtaz İmam Hatip Okullarımız ve mensuplarının yanında olduğumuzu kamuoyuna açıklıyoruz

Muhabbet Platformu

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.